Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

MİŞMİŞPARK TÜRKÜLERLE İNLEDİ

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

MİŞMİŞPARK TÜRKÜLERLE İNLEDİ Empty MİŞMİŞPARK TÜRKÜLERLE İNLEDİ

Mesaj tarafından can-efan C.tesi Kas. 29, 2008 9:49 pm

MİŞMİŞPARK TÜRKÜLERLE İNLEDİ Alisan.jgp

Malatya Belediyesi Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen ve bu yıl 15.si düzenlenen Malatya Fuarı & Uluslar arası Kültür Sanat ve Kayısı. Festivalin üçüncü günü de yüzme yarışları finali, Halk Dansları Topluluklarının gösterileri, Ulusal Trap Skit Yarışları ve Boks-Kick Boks–Tekvando-Karete-Judo gösterileri ile Sokak Basketbolu Turnuvası & Hip Hop gösterileri gerçekleştirildi

MİŞMİŞPARK TÜRKÜLERLE İNLEDİ Malatya Belediyesi Fuarcılık A.Ş. tarafından organize edilen ve bu yıl 15.si düzenlenen Malatya Fuarı & Uluslar arası Kültür Sanat ve Kayısı. Festivalin üçüncü günü de yüzme yarışları finali, Halk Dansları Topluluklarının gösterileri, Ulusal Trap Skit Yarışları ve Boks-Kick Boks–Tekvando-Karete-Judo gösterileri ile Sokak Basketbolu Turnuvası & Hip Hop gösterileri gerçekleştirildi. Kemal Sunal Çocuk Sahnesi’nde çocuklara yönelik düzenlenen gösteriler de çocuklara keyifli ve neşeli saatler yaşattı Gösterileri Belediye Başkanı H. Cemal Akın, Kardeş Şehir Saarbrücken Belediyeler Birliği Başkanı Michael Burkert ve eşi Ferah Burkert, Malatya Eğitim Vakfı Başkanı Şaban Taçyıldız ve beraberindeki MEV heyeti, bazı ilçe ve belde belediye başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ile Mişmişparkı dolduran binlerce vatandaş izledi. Şenliklerin 3. gününde ilk olarak Nevzat Soydan sahne aldı... Azerbaycan ve Romanya halk dansları topluluklarının gösterilerinden sonra Arabesk Fantezi Sanatçısı Nevzat Soydan sahne alarak birbirinden güzel eserler seslendirdi. Nevzat Soydan’a programı sonrasında Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf İzzettin Cengiz tarafından kristal Kayısı Maketi ile kayısı verildi. Havayi Fişek gösterileri… Malatyalıların büyük bir hayranlıkla izlediği havai fişek gösterileri’nin ardından Akabinde de Malatya Belediyesi tarafından yapılan hizmet ve yatırımların yer aldığı tanıtım CD’si gösterildi. Saat 22’00’de Fahri Kayahan Sahnesinde başlayan konser programında sahneye ilk olarak Sebahat Akkiraz, ardından da Alişan geldi. Sebahat Akkiraz’dan birbirinden güzel türküler ... Ziya Kürküt’ün sunuculuğunu yaptığı gecede sahneye çıkan Sebahat Akkiraz, söylediği birbirinden güzel türkülerle Mişmişpark fuar alanını dolduran binlerce izleyiciyi coşturdu. Türkülerini zaman zaman Mişmişparkı dolduran binlerce Malatyalı ile birlikte seslendiren Akkiraz’a, programının sonunda Hanımınçiftliği Belediye Başkanı Abdulvahap Şerefhanlı tarafından kristal kayısı maketi ve kayısı hediye edildi. Alişan Mişmişpark’ı dolduran binlerce Malatyalıya türkü ziyafeti çekti…. Sebahat Akkiraz’ın ardından sahneye çıkan ve konserine Malatya türküleri ile başlayan Alişan, seslendirdiği birbirinden güzel türkü’lerle Mişmişparkı adeta inletti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede kalan Alişan’a Malatya Eğitim Vakfı Başkanı Şaban Taçyıldız tarafından kristal kayısı maketi ve kayısı hediye edildi. Konserine ara vermeden gecenin geç saatlerine kadar devam eden Alişan, Malatya Belediyesi tarafından önceki yıllarda düzenlenen Kayısı Festivaline de geldiğini belirterek, “Ben aslen Bingöl’lüyüm. Ancak Malatya’da benim ikinci memleketim ve gittiğim her yerde de bunu özellikle belirtiyorum. Bu güzel festivali düzenleyen ve beni sizlerle bir kez daha buluşturan Belediye Başkanı H. Cemal Akın’a teşekkür ediyorum” dedi. 14 TEMMUZ 07 10,00 Ulusal Bliardo Turnuvası Gençlik Spor İl.Müd. - Gençlik Merkezi 10,00 2.Ulusal Briç Şampiyonası Avşar Oteli 12,00 Sünnet Şöleni Mişmiş Park Fuar Alanı - Sahil Yolu 17,00 Malatya-Elazığ Şöhretler Futbol Müsabakası İnönü Stadyumu 17,00 Ulusal Trap Skit Yarışmaları Mişmiş Park Fuar Alanı 18,00 Sokak Basketbolu Turnuvası & Hip Hop Gösterileri İnönü Kapalı Çarşı Üstü 20,00 Kemal Sunal Çocuk Sahnesi Gösterileri Mişmiş Park Fuar Alanı - Sahil Sahnesi 20,00 KONSER PROGRAMI-Sunucu Ziya KÜRKÜT Mişmiş Park Fuar Alanı Fahri Kayahan Sahnesi 20,00 Selahattin YALÇINKAYA Konseri 20,40 Havai Fişek Gösterileri 20,50 Nuray HAFİFTAŞ Konseri 22,00 SEMAZEN Gösterileri 22,30 Ahmet ÖZHAN Konseri 15 TEMMUZ 07 10,00 Ulusal Bliardo Turnuvası Gençlik Spor İl.Müd. - Gençlik Merkezi 10,00 2.Ulusal Briç Şampiyonası Avşar Oteli 10,00 Kayısı Kupası Kros Yarışması İstasyon Caddesi - Belediye Önü 17,00 Ulusal Trap Skit Yarışmaları Mişmiş Park Fuar Alanı 20,00 Kemal Sunal Çocuk Sahnesi Gösterileri Mişmiş Park Fuar Alanı - Sahil Sahnesi 20,00 KONSER PROGRAMI-Sunucu Ziya KÜRKÜT Mişmiş Park Fuar Alanı Fahri Kayahan Sahnesi 20,00 SADİ - Canan ÖZACAR Konseri 21,00 Havai Fişek Gösterileri 21,10 Şükriye TUTKUN - İbrahim ERKAL Konseri Fuarın 3’cü gününde standları gezen Başkan Akın, “MALATYA FUARINI HER YIL DAHA İYİ ŞEKİLDE ORGANİZE EDİYORUZ” X – Standt açan firma yetkilileri Belediye Başkanı Akın’a, sabit kapalı fuar alanında bu yıl daha düzenli hizmet vermelerinden dolayı teşekkür ettiler. Belediye Başkanı H. Cemal Akın, 15. Malatya Fuarı & Uluslar arası Kültür Sanat ve Kayısı Festivali kapsamında, ilk defa kapalı fuar alanında stand açan firma yetkililerini stantlarında ziyaret ederek karanfil verdi. Belediye Başkanı Akın: Fuara gelenler zengin programlar sayesinde sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ile müziğe doyacak… Standları tek tek ziyaret eden Belediye Başkanı H. Cemal Akın, yetkililere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, fuar organizasyonu ile ilgili fikir alış verişinde bulundu. Bu yıl fuara büyük ilginin olduğunu ve standların tamamının kiralandığını belirten Belediye Başkanı H. Cemal Akın, “9000 m2’lik yeni kapalı alanda düzenlenen Malatya Fuarının hazırlanan zengin programlar sayesinde sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler ile müziğe doyacak” dedi. Başkan Akın: 9000 m2’lik yeni kapalı alan 174 firma tarafından tamamen dolduruldu… Malatya içinden 140, Malatya dışından 34 firma olmak üzere toplam 174 firma tarafından tamamen doldurulduğunu ifade eden Başkan Akın, 9000 m2 sabit bir fuar alanı ile daha modern bir şekilde düzenledikleri Malatya Fuarını her yıl daha iyi şekilde organize ettiklerini söyledi. Firma Yetkililerinden Belediye Başkanı H. Cemal Akın’a teşekkür… Malatya Fuarı çerçevesinde stand kiralayan firma yetkilileri ise, kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı H. Cemal Akın’a teşekkür ettiklerini belirterek, bu yıl geçmiş yıllara oranla çok daha düzenli ve sorunsuz bir fuarı geride bırakacaklarını ve yeni yapılan 9000 m2’lik kapalı alanının Malatya’ya yakıştığını söylediler.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:16 am