Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

Kadınlara mı erkeklere mi aşık olursunuz?

HaYaLpeResT
    HaYaLpeResT
    Modaratör
    Modaratör

Kadın Mesaj Sayısı : 87
    Nerden ? : ankara
    İş / Hobi : basketbol
    Lakap : ;)
    Sanal Hayvanı : Kadınlara mı erkeklere mi aşık olursunuz? 932ep411
    Ruhsal Durumum : : Kadınlara mı erkeklere mi aşık olursunuz? Gozkir10

Kadınlara mı erkeklere mi aşık olursunuz? Empty Kadınlara mı erkeklere mi aşık olursunuz?

Mesaj tarafından HaYaLpeResT Salı Ara. 30, 2008 7:34 pm

Çiğdem Anad, bu soruyu NTV'deki programın canlı yayınında Fatih Ürek'e sordu. Peki Ürek ne yanıt verdi?

Kadınlara mı erkeklere mi aşık olursunuz? Fatanad

NTV'de canlı olarak ekrana gelen Müjde Ar, Aysun Kayacı, Pınar Kür ve Çiğdem Anad'ın birlikte sundukları 'Haydi Gel Bizimle Ol' programının konuğu Şeytanın Pabucu filmindeki rolleriyle konuşulan Fatih Ürek idi.

Televizyon Gazetesi'nin haberien göre; Çiğdem Anad, kadın erkek ilişkilerinin konuşulduğu sırada Fatih Ürek'e şöyle bir soru yöneltti: "Siz kadınlara mı aşık oluyorsunuz, erkeklere mi aşık oluyorsunuz?"

"Ben daha kimseye aşık olamadım" yanıtını veren Ürek'e Anad'ın ikinci sorusu "Olsanız kadınlara mı aşık olursunuz, erkeklere mi?" şeklinde oldu.

Fatih Ürek, "Çok beğendiğim hayran olduğum kadınlar var. Ama şöyle bir erkeğe çok aşık olduğum falan öyle bir şey inanın yaşamadım" diye konuştu.

Anad, "Kadın aşık oldu mu?" şeklinde bir soru daha yöneltti. Ürek, "Çok hoş, beğenisine gitti. Yani ben o konuda biraz daha kendini disipline eden bir insanım. Yani çok uç şeylerde değilim" dedi.

Fatih Ürek, Aysun Kayacı'nın aşık olunacak bir kız olduğunu belirtirken, "Gerçekten olamadım, keşke birisine aşık olsaydım" diyerek konuya noktayı koydu.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:12 am