Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

Belçikalı Zeynep'e silikon suçlaması

HaYaLpeResT
    HaYaLpeResT
    Modaratör
    Modaratör

Kadın Mesaj Sayısı : 87
    Nerden ? : ankara
    İş / Hobi : basketbol
    Lakap : ;)
    Sanal Hayvanı : Belçikalı Zeynep'e silikon suçlaması 932ep411
    Ruhsal Durumum : : Belçikalı Zeynep'e silikon suçlaması Gozkir10

Belçikalı Zeynep'e silikon suçlaması Empty Belçikalı Zeynep'e silikon suçlaması

Mesaj tarafından HaYaLpeResT Paz Ocak 04, 2009 1:50 pm

Belçika güzeli seçilen Türk kızı Zeynep Kübra Sever, hakkında ortaya atılan 'göğüslerinin silikon olduğu' iddiasını yalanladı.

Belçikalı Zeynep'e silikon suçlaması Zeyse1

Başı, 'göğüsleri silikon' iddiası ile dertte olan 'Belçika Güzeli' Zeynep Sever, Günaydın'a verdiği ropörtajda şöyle konuştu: "Burada yabancı düşmanlığı var. Çıkan dedikodular kasıtlı!" Belçika'nın en güzel kızı seçilen Zeynep Sever; YouTube'da yayınlanan ve göğüslerinin silikonlu olduğunu iddia eden görüntülere de isyan etti! Annesi olduğu öne sürülen kadının; Belçikalı gazeteciye, "Cinsel organınız çok küçük olsa büyütmez miydiniz?" dediği videonun kendisiyle ilgisinin olmadığını söyleyen Sever; "O video, üç-dört yıl önce Belçika güzeli seçilen kıza ait. Göğüslerim silikonlu değil. Yarışma komitesi de biliyor" dedi. Zeynep Sever, şöyle devam etti: "Bazıları Belçika güzeli seçilmemden rahatsız. Bütün Avrupa'da olduğu gibi Belçika'da da yabancı düşmanlığı var. Ama ben kendimi Belçikalı hissediyorum. Flamanca'yı az bilmem eleştiriliyor ama basın diğer yönlerimin kusursuz olduğu görüşünde. Benim için 'Belçika'nın gelmiş geçmiş en güzel kraliçesi' diyorlar." FB'li kaleci Volkan'la birlikte olan Zeynep Sever: Düzeyli bir ilişkimiz var. Gelecek ne getirir bilemeyiz. Ama ben yoğun olacağım için önümüzdeki bir yıl görüşemeyeceğiz...

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:15 am