Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

sinemi yere göğe sığdıramadı

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

sinemi yere göğe sığdıramadı Empty sinemi yere göğe sığdıramadı

Mesaj tarafından can-efan Cuma Ocak 09, 2009 4:28 pm

Ünlü Şovmen Beyaz, "Yeni Bir Aşk Doğuyor" Başlıklı Haberi Doğruladı..

ÜNLÜ ŞOVMEN BEYAZ, "YENİ BİR AŞK DOĞUYOR" BAŞLIKLI HABERİ DOĞRULADI..
    Bugüne kadar adı pek çok genç kız ile anılan Beyaz, her seferinde söylentileri yalanladı. Dün bu sayfada Beyaz'ın sevilen gençlik dizisi Selena'nın başrol oyuncusu Sinem Kobal ile görüşmeye başladığı haberi yer almıştı.

Konu ile ilgili aradığımız Beyaz, VATAN'ı doğruladı ve samimi itiraflarda bulundu: "Bu haberde hiç çekineceğim, rahatsız olacağım bir şey yok. Sinem ile dostlarımız vasıtasıyla tanıştık. Yine aynı mekanda tekrar tekrar görüştük, sohbetimiz var. Sinem çok hanımefendi, çok doğru, inanılmaz düzgün bir insan. Gerçekten hoş bir kız. Açıkcası şu anda aramızda adı konmuş bir durum yok. Herkes birbirini nasıl tanıyorsa biz de birbirimizi öyle tanımaya çalışıyoruz. Tabi ki beraber sohbetimiz var, arkadaş ortamımız aynı. Ben kendisini tanımak istiyorum. Benim haberde yalanlayacağım bir şey yok. Hayır efendim, tanımıyorum diyeceğim bir isim değil. Leea'da görüştük. Sohbeti çok doğru düzgün, çok iyi, aklı başında bir kız."

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:14 am