Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

Bu sözlere dayanamadı!

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Bu sözlere dayanamadı! Empty Bu sözlere dayanamadı!

Mesaj tarafından can-efan Perş. Şub. 05, 2009 4:14 pm

Alişan, Çağla Şıkel ve Emre Altuğ yayına bağlandı, Melek ****** gözyaşlarına boğuldu

Tiyatro sanatçısı Melek ******, Habertürk'te Saba Tümer'in canlı yayınlanan programına konuk oldu.

Telefonla yayına bağlanan Çağla Şıkel, "Melek ablacağım. Seni çok özlüyoruz. Hayatımızın her döneminde seni arıyoruz. O kadar çok alıştık ki, bu hayatta sizin yerinizi hiç kimse dolduramaz. Kötü oluyor insan düşününce ama gerçekten öyle" diye konuştu.

Canlı yayında gözyaşlarını tutamayan Melek ******, "Yani iyi oldu bağlanman. Siz de benim için çok önemlisiniz biliyorsunuz değil mi? Sizin de yerinizi kimse dolduramıyor" diye konuştu.

Alişan, Melek ******'ın hayatındaki çok önemli 3-4 kişiden birisi olduğunun altını çizdi ve "Onunla çalıştığım için, onunla dost olduğum için, abla-kardeş, anne-oğul gibi olduğum için çok mutluyum. O benim canım" dedi.

Melek ******'ın, "Alişan güzel haberler alıyorum, tanıyacağım en kısa zamanda" sözleri ise dikkat çekti. Alişan "İnşallah tanıştıracağım" diyerek yanıt verirken, Çağla Şıkel de Alişan'ı her zaman mutlu görmek istediğini söyleyerek, kız arkadaşının çok şeker bir insan olduğunu belirtti.

Alişan, programın sunucusu Saba Tümer'e "Size de kısmet var" deyince Tümer'in yanıtı "Eyvallah" oldu.

Televizyon Gazetesi
    Bu sözlere dayanamadı! 050220090848219947003_2

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:29 am