Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

PORSCHE'LA KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

PORSCHE'LA KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM Empty PORSCHE'LA KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM

Mesaj tarafından can-efan Perş. Şub. 05, 2009 5:20 pm

ÜNLÜ ŞARKICI ALİŞAN, PROGRAMLARDAN KAZANDIĞI PARAYLA ALDIĞI YENİ OTOMOBİLİYLE YAKIN ARKADAŞI DEMET AKALIN'I GEZDİRDİ.

Fantezi müziğin ünlü sanatçısı Alişan, şimdiye kadar televizyonlara yaptığı programlardan kazandığı parayla kendisine 2009 model Porsche marka bir otomobil satın aldı. 120 bin Euro'ya (yaklaşık 250 bin lira) aldığı Carrera Turbo model otomobilini yakın dostu Demet Akalın'a gösteren Alişan, onunla birlikte boğaz turu yaptı.

Demet Akalın'ı gezdirdiği yeni otomobiliyle gazetecilere yakalanan Alişan, 'Bu otomobili almadan önce annemden izin aldım. Bunca zamandır sahnelerde ve müzik dünyasındayım. İlk kez kendimi ödüllendirip bu otomobili aldım. Çok mutluyum, Allah kaza bela vermez inşallah' dedi.

BATMADIK TAŞINACAĞIZ

Alişan, Macaristan da kriz nedeniyle dükkanını kapadı haberlerini yalanlayarak ' Evet o ülkede buradan çok kriz var ama bizim mağazamızın bulunduğu iş merkezinde kiraların yüksek olduğunu düşürülmesini istedik. Bize özel bir durum değildi genel olarak oradaki mağazalar bunu istedi. Kiraları düşürmedikleri için bizde mağazamızı başka bir yere taşıdık. Macaristan da işlerimiz devam ediyor zincirini bu yıl Türkiyeye de açacağız”dedi.
    PORSCHE'LA KENDİMİ ÖDÜLLENDİRDİM Haber_lrg

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:15 am