Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

Barıştılar!

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Barıştılar! Empty Barıştılar!

Mesaj tarafından can-efan Cuma Mayıs 29, 2009 11:59 pm

Barıştılar! Baristilar-15_oDÖRT YILDIR BİRBİRLERİNDEN HİÇ AYRILMAYAN VE SANAT CAMİASINDA DOST OLUNABİLECEĞİNİ DE CÜMLE ALEME KANITLAYAN DEMET AKALIN İLE ALİŞAN'IN ARASINA KISA SÜRE ÖNCE 'KARA KEDİ' GİRMİŞTİ...
    Her şey Alişan'ın 'Bana 'cimri' diyorlar. Ama Demet beni sevgilimle evine çağırdı. Önce balık siparişi verdi; sonra da hesabı bana ödetti' demesiyle başladı. Demet Akalın bu cümlelere çok kızınca 'Bir daha onunla konuşmam' demiş, kavga da iyice alevlenmişti. Biz de dostluklarına nazar değen ikiliyi barıştırmak amacıyla bir balık restoranında biraraya geldik. Demet Akalın, masaya oturur oturmaz küsmelerine neden olan 'suşi'nin siparişini verip, röportaj boyunca da Alişan'a takılmadan edemedi. Emir Tamer'le ilişkisi hakkında yorum yapmayan Akalan, 'Bir daha evlenirsem asla ayrılmayacağım' dedi. Alişan ise adını sır gibi sakladığı yeni aşkıyla evlilik yolunda ilerlediğini bir kez daha belirterek, 'Nikah şahidim Tayyip Bey olsun' dedi.

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:35 am