Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

....Dost kelimesi yetmez

ilker_net
    ilker_net
    Modaratör
    Modaratör

Erkek Mesaj Sayısı : 1610
    İş / Hobi : ADMİN

....Dost kelimesi yetmez Empty ....Dost kelimesi yetmez

Mesaj tarafından ilker_net Çarş. Tem. 01, 2009 7:40 pm

DOSTLUKDAN ÖTE....

Bir çiçek olmaktır dostluk , gökkuşağı renginde kaybolmalı insan derinliğinde. Bir bulut olmaktır dostluk, karanlıkları yırtarcasına beyaz, uçmalı sonsuzluğa kış yaz. Bir kahkahadır dostluk, acılara git dercesine, geleceğin gizemini yok edercesine... Ve bir kalp olmaktır dostluk; dostu için her şeyi göze alan hayat ırmağında sabırla akan yağmur gibi yürekleri dolduran. Biz seninle bir kalp olduk dostum. Öyle bir kalp olduk ki sana bakınca kendimi gördüm. Tıpkı bir elmanın iki yarısı gibi...
    Her konuda tamamen aynı olduğumuz gibi, bazen bir bakış yetti neler hissettiğimizi anlatmamıza, bazen sıcacık bir gülümseme yetti o üşüyen ruhumuzu ısıtmamıza. Belki yüreğimizdeki acıyı paylaşmaktı dostluk, belki üzüldüğümüzde sıcak bir kucaktı, belki de karnımız ağrıyana kadar gülmekti. Bence her şeydi dostluk.Yaşamak, sevmek, öğrenmek dostluktanda ötesine gelebilmek... İşte ben sende bunları buldum KARDEŞİM...

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 5:59 am