Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

Ülkemde yürüyemiyorum’

ilker_net
    ilker_net
    Modaratör
    Modaratör

Erkek Mesaj Sayısı : 1610
    İş / Hobi : ADMİN

Ülkemde yürüyemiyorum’ Empty Ülkemde yürüyemiyorum’

Mesaj tarafından ilker_net Perş. Tem. 02, 2009 4:43 pm

Daha önce Almanya’nın?Schalke gibi önemli bir kulübünde de başarıyla forma giymiş olan Fabian?Ernst, artık ülkesindeki tanınırlığının tavan yaptığını belirtti. Almanya’daki gurbetçilerimizin ilgisinden bahseden Siyah-Beyazlılar’ın deneyimli yıldızı, “Beşiktaş’tan teklif aldığımda büyük takım olduğunu biliyordum. Ayrıca bir çok Türk dostum vardı. Onlardan da öğrendim. İstanbul’un, Boğaz’ın ne kadar güzel olduğunu da biliyordum. İnsanların sıcak kanlılığını da. Duyduklarım çok önemliydi. Ancak buraya gelip yaşayınca, kafamdaki büyüklüğün çok daha üstünde büyük takıma geldiğimi algılayabildim. Tesisleri, stadı, taraftarları beni şaşırttı. Kafamda kurduğum büyüklüğü yıkıp attı. Ve Almanya’ya gittiğimde asıl şoku yaşadım. Schalke’de oynarken normal bir kişi gibiydim sokakta. Ancak Beşiktaş’a geldiğimden beri ülkemdeki Türkler’in ilgisi, sıcakkanlılığı Almanlar’ı bile aynı yöne çekti” ifadesini kullandı.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:13 am