Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

Ümit Karan: Yapacak çok işim var

ilker_net
    ilker_net
    Modaratör
    Modaratör

Erkek Mesaj Sayısı : 1610
    İş / Hobi : ADMİN

Ümit Karan: Yapacak çok işim var Empty Ümit Karan: Yapacak çok işim var

Mesaj tarafından ilker_net Perş. Tem. 02, 2009 9:22 pm

Haberler Anında Cebinizde Hürriyet Mobil

Haberler Anında Bilgisayarınızda Haber Alarmı

Haber Kaçırmaya Son Hürriyet Mind

Sitene Haber Ekle Kazan Bumerang

Eskişehirspor'un, Galatasaray'dan transfer ettiği tecrübeli golcü Ümit Karan, Eskişehirspor'da olmaktan mutlu olduğunu belirterek, "Yapacak çok işimin olduğunu düşünerek bu takımı seçtim" dedi.

Ümit Karan Eskişehirspor'u inanılmaz çılgın bir taraftara sahip olduğu için seçtiğini belirterek, "Eskişehirspor'da olmaktan gerçekten çok mutluyum, gururluyum. Çok iyi bir kadromuz var. Eksikler var, onlar da mutlaka tamamlanacaktır. Başımızda Rıza hoca gibi kendini kanıtlamış bir teknik adam var. Onunla çok güzel günler geçireceğiz. Yapacak çok işimin olduğunu düşünerek bu takımı seçtim" dedi.

Yeni sezonda forma giyeceği Eskişehirspor'da ki hedeflerini de sıralayan Karan, şöyle konuştu: "Bu sezon yeni takımındaki hedefim Fortis Türkiye Kupası'nda başarı elde etmek, takım olarak ilk 5'e girmek. Eskişehirspor o eski şaşalı günlerine geri dönecek. Benimde bu başarıda katkım olursa ne mutlu bana. Eskişehirspor'a geldiğimde o muhteşem karşılama karşısında inanılmaz duygulandım. Bunun karşılığını sahada vermek istiyorum. Çok çalışmamız gerekiyor. Lige iyi bir başlangıç yapmalıyız"

Karan, uzun yıllar forma giydiği Galatasaray'ın hatırlatılması üzerine ise, "Galatasaray uzun bir süreç hayatımdaydı. Şu an sadece Eskişehir'i düşünüyorum. Eskişehirspor için neler yapabilirim şu an onu sadece onu düşünüyorum" diye konuştu.

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 1:08 pm