Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

2 posters

Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı Empty Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı

Mesaj tarafından can-efan Perş. Tem. 09, 2009 10:34 am

Habertürk'te Saba Tümer'in Çeşme'den yaptığı canlı yayına konuk olan Alişan, 'Var Ya' şarkısı için nasıl çabaladığını anlattı.

Bir arkadaşının "Altay diye bir çoçuk var. Bir şarkı okuyor. O şarkıyı direk kasetine alacaksın ve kasetin 1 milyon satacak" dediğini anlatan Alişan, başlangıçta pek önemsemediğini ancak Altay'ın çıktığı mekana gittiğinde, yaklaşık bin kişinin hep bir ağızdan 'Var Ya' şarkısını söylediğini görünce çok şaşırdığını anlattı.

Alişan Kimdir? tıklayın

Alişan, "Direk salon hep bir ağızdan ezbere okudular. 4-5 şarkı sonra Altay beni sahneye aldı. Ben başladım okumaya 'Var Ya'yı ama sonra bayağı çektirdi bana Altay. 1,5-2 sene yakın uğraştırdı Hilmi abiyle (Topaloğlu) beni" diye konuştu.

Tüm uğraşlarına rağmen Altay'dan şarkıyı alamadığı bir süreçte, Mahsun Kırmızıgül'ün ona benzeyen bir şarkı yaptığını ve "Boşver oğlum, onu almana lüzum yok. Ona benzer bir şarkı yaptım. Ben para da istemiyorum, al bunu oku" dediğini söyledi.

Alişan, en son Altay'ın istediği paranın yarısını verdiğini ve o şekilde şarkıyı alabildiğini belirterek "Şimdi öyle bir şarkı çıksa, yarısını veririm yani" diye konuştu.

O şarkının müzik hayatında çok önemli bir yeri olduğunu söyleyen Alişan, "Ondan önce 'Aynalı Tahir' olarak herkes tanıyordu ama müzik olarak çok fazla kimse bilmiyordu" dedi
    can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı Empty Geri: Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı

Mesaj tarafından can-efan Perş. Tem. 09, 2009 10:35 am

DEMEKKİ ALİŞAN FANCLUB ÜN FARKINDA DEĞİL BUNCA ŞEYE RAĞMEN ANLAYAMIYOR...FANLARINI ARKASINA ALSA DAHA FAZLA ŞEY BAŞARIR
    AlisaninGülü
    AlisaninGülü
    AL
    AL

Kadın Mesaj Sayısı : 22
    Nerden ? : berlin
    İş / Hobi : ............
    Lakap : alisaningülü
    Ruhsal Durumum : : Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı Doferi10

Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı Empty Geri: Alişan 1,5 yıl uğraştı, sonunda başardı

Mesaj tarafından AlisaninGülü Perş. Tem. 09, 2009 10:26 pm

ne yani yaaa bilmiyormuu

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:47 am