Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

2 posters

Alişana Şok !!

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Alişana Şok !! Empty Alişana Şok !!

Mesaj tarafından can-efan Cuma Tem. 10, 2009 3:30 pm

SEZİN, ALİŞAN'IN AKRABASIYLA EVLENİYOR!
    Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin, eski nişanlısı Alişan'ın bir akrabasıyla evlilik yolunda ilerliyor...

Üniversite öğrencisi 21 yaşındaki sevgilisinin ailesi karşı gelince ayrılık kararı alan Alişan'a ikinci şok haber eski nişanlısı Sezin Erbil'den geldi. Günaydın'ın haberine göre; Erbil; Alişan'ın kirvesinin damadının yeğeniyle 29 Mayıs'ta nişanlanıp, ardından da ünlü şarkıcının akrabasıyla evlilik hazırlığına girecek. Konu hakkında yorum yapmaktan kaçınan Alişan, "Beni hiç ilgilendirmiyor ancak şok olmadım desem yalan olur. Artık hayatta her şeyi herkesten bekler oldum" diyerek yaşadığı şaşkınlığı dile getirdi.

Kıskançlık ayırmıştı
    Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil ile Alişan, İki yıl flört ettikten sonra ilişkilerini resmileştirmiş ama evlilik arifesinde ayrılık kararı almıştı. İkili ayrılık kararının nedenini açıklamazken yakın çevresi Sezin'in kıskançlıklarını neden göstermişti. Üstelik ayrılığın ardından yakın arkadaşı Demet Akalın'ın "Alişan'a şerefli bir babanın şerefli bir kızını bulacağım" sözleri, ünlü şovmen Erbil ile Akalın'ın mahkemelik olmasına neden olmuştu.

Daha üniversiteli sevgili şoku geçmeden...
    Alişan; Sezin Erbil'den ayrıldıktan bir yıl sonra Bilgi Üniversitesi'nde öğrenci olan ve adını sır gibi sakladığı bir kızla flört etmeye başlamıştı. Yeni sevgilisine çok değer verdiğini ve evlenmek istediğini söyleyen şarkıcı; 21 yaşındaki esrarengiz sevgilisinin ailesi bu ilişkiye karşı gelince şoke oldu. 'Sanatçı adama kız vermeyiz' diyen ailenin kararına saygı duyan Alişan, sevgilisinden ayrıldı.
    burcakalisan
    burcakalisan
    AL
    AL

Kadın Mesaj Sayısı : 66
    Nerden ? : Viyana/ ANKARA
    İş / Hobi : alisan, müzik; bulmaca cözmek,
    Lakap : MEGAFANATIK ALISANCI
    Sanal Hayvanı : Alişana Şok !! Pidda-10
    Ruhsal Durumum : : Alişana Şok !! Capkin10

Alişana Şok !! Empty Geri: Alişana Şok !!

Mesaj tarafından burcakalisan Salı Ara. 01, 2009 5:03 pm

yakinda prensesini bulacak Very Happy:D:D sen beni bulamadin ama ben seni bulcam RazzVery Happy:DD: sen hic merak etme hihi Very Happy:D:

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 9:32 am