Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

4 posters

Tuğba Özay: ''Hatalarım var''

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Tuğba Özay: ''Hatalarım var'' Empty Tuğba Özay: ''Hatalarım var''

Mesaj tarafından can-efan Ptsi Ocak 28, 2008 2:46 pm

Ayrılmak isteyince kendisini tehdit eden sevgilisi Akın Büyükoğlu ile görüşmesi için gönderdiği Yaşar Öz'ün adamı Abdülcabbar Kibaroğlu'nun Akmerkez'de vurulmasının ardından hapse giren Tuğba Özay, "Benim de hatalarım var. Zaman zaman yüreğine söz geçiremeyen bir insan konumuna düştüm" dedi.

6 Ağustos gecesi Akmerkez'de Yaşar Öz'ün adamı Abdulcabbar Kibaroğlu'nun yaralanmasıyla sonuçlanan çatışmayı azzetmettirmek, çeteye yardım ve yataklıktan dolayı mahkum olan Tuğba Özay, tehliyesinin ardından Star Haber'e ilginç bir itirafta bulundu. Birçok şeyi kendi içinde yaşamayı tercih ettiğini fakat bazen duygularına söz geçiremediğini söyleyen Özay, "Evet, benim de hatalarım var. Zaman zaman yüreğine söz geçiremeyen bir insan konumuna düştüm malesef. Her zaman kendi içimde yaşamayı tercih etsem de, bazı konularda kendimi dizginleyemediğim anlar olmuştur. Özellikle duygusal anlamda... Beni derinden yaralayacak, etkileyecek bir olayın içine sürüklenmiş değilim. Konuşulacak, tartışılacak çok şey var ama ben kendimi şu anda o psikolojide hissetmiyorum" dedi.

Meydanı boş buldular

Hapse girdikten sonra hayranlarının kendisindan uzaklaşmasından çok korktuğunu belirten Özay şunları söyledi: "Ben içeri girdikten sonra özellikle yapılan asılsız haberler insanları her yere sürükleyebilir, insanların inançlarını köreltebilir diye düşündüm. 14 yıllık meslek hayatımda bir takım değerlerin arkasından koştum. İftiralar, yalanlar, hakkımda yapılan asılsız haberler... Meydanı boş bulup, kendini ortaya atıp, üzerimden prim yapmaya çalışanlar. Hayatın çirkinliklerine bulaşmış tüm şeyler. Bunlar beni çok derinden etkiledi. Dört duvar arasında sesimi duyarabileceğim bir durum yoktu. Tüm arkadaşlarım bana destek oldu. Bütün arkadaşlarım, dünyanın birçok ülkesinden sevenlerim yalnız bırakmadı, canım annem, canım babam ve avukatlarım beni asla yalnız bırakmadı. Ben oraya girmeden önce de sevenlerim benim yanımdaydı, oraya girdikten sonra da aynı oldu."

Tahliye haberini nasıl aldı

Paşakapı Cezaevi'nin Bakırköy'e taşınacak olmasından dolayı arkadaşlarından ayrılacak olmanın üzüntüsünü yaşarken tahliye haberini aldığını söyleyen Tuğba Özay, şunları söyledi: "Tahliyem benim için de olağanüstü bir sürpriz oldu. Bir elimdeki kitabı okuyup bir yandan arkadaşlarla sohbet ederken iki tutuklu bayan geldi. 'Müjdemizi isteriz, tahliye' dediler. Resmi bir karardan gelmiş bir haber olmadığı için pek anlamadık. Bakırköy'e taşınmanın stresini yaşarken önce bir duraksadım. Arkadaşlarım ranzalardan atlayıp haberin doğruluğunu öğrenmeye giderken görevliler geldi. Onlar da tahliye haberini verdiler. Mahkemenin açıldığına dair bir bilgi almıştam ama tarih belli değildi. Dosyaların incelendiğinde bu karara varılıyor. Hukuki süreç yeni başlıyor."
    alişan_caqla
    alişan_caqla

Admin

Admin

Tuğba Özay: ''Hatalarım var'' Empty Geri: Tuğba Özay: ''Hatalarım var''

Mesaj tarafından alişan_caqla Salı Ocak 29, 2008 3:44 pm

haber için teşekkürler
    ilker_net
    ilker_net
    Modaratör
    Modaratör

Erkek Mesaj Sayısı : 1610