Alişan Fanclub

Join the forum, it's quick and easy

Alişan Fanclub

Alişan Fanclub

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alişan Fanclub Sitesi

2 posters

Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı

can-efan
    can-efan

Admin

Admin

Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı Empty Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı

Mesaj tarafından can-efan C.tesi Şub. 23, 2008 7:28 pm

Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı 56497543rc0Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı 42745713ej5
    Aralarında çıkan aşk dedikodularından sıkıldıklarını belirten Alişan ve Çağla Şikel, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

Alişan ve Çağla Şikel önceki gün yaptıkları basın toplantısında aralarında çıkan aşk söylentilerini yalanladı ve "Biz kardeşiz, bunun ötesi yok" dediler. Toplantıya "1 hafta önce hayatıma dair kötü bir olay yaşadım. Tam evlilik arifesindeyken Sezin'le aramızda olan olaylar yüzünden bazı konularda anlaşamadığımız için, nişanımıza son verdik" diyerek başlayan Alişan, Şenay Düdek'in hem kendisine hem de Çağla Şikel'e karşı saldırgan bir tutum içinde olduğunu söyleyerek "1 hafta içinde programda özür dilenmezse hukuksal işlem başlatacağız" dedi. Çok üzgün olduğu görünen Şikel ise konuyla ilgili olarak "Hepimizin bir ailesi var. 10 yıllık hayatımda ilk kez böyle birşeyle karşı karşıyayım. Ne diyeceğimi bilemez vaziyetteyim. Alişan benim hem arkadaşım, hem dostum, hem kardeşim, ağabeyim gibi gördüğüm bir insandır. Bizi her yerde görebilirsiniz, bu bizim birşey yaşadığımız anlamına gelmez. Yasmin Otel'in açılışına davetliydik. Melek Abla, Alişan ve ben. Aziz Birsin, Melek Abla'nın çok yakın arkadaşıdır. Önce onlar gitti ben gelememiştim, sıkıntılarım vardı. Sonra ben üzgün olduğum için bana ısrar ettiler ilk uçakla gittim. Onlar beache indiler ben üzgün olduğum için gidemedim. O akşam benim yaşadıklarımı Alişan, Melek Abla ve Alişan'ın kuzeni bilir. Geceden kalktılar, beni teselli ettiler, otel odasına gelip beni de eğlenmek için çağırdılar. Bu camiada iki popüler insanın arkadaş olduğunu herşeyini paylaşabildiğini neden kimse kabul etmiyor" dedi. Hep birlikte yedikleri yemeğin reklam olarak gösterilmesine çok sinirlenen Alişan "4 gün önce Türker İnanoğlu, Meliha Varol, Melek ****** ve benle Çağla yemek yedik. Biz bir aydır konuşmadık, Türker Abi benden rica etti, Çağla özür dileyecek dedi. Biz zaten yemekten bir hafta önce barışmıştık" dedi. 20 milyar istenen fotoğraflar için "Bizden istesin bedavaya verelim" diyen ikili, Etiler'deki bir evde buluştukları iddiasına ise "Her hafta birinin evinde toplanıp dizi izliyorduk. Dostum kardeşim ciğerim diyorum. Bu bütün hayatım boyunca böyle devam edecek. Birbirimize hiçbir zaman öyle bakmadık Alişan'la. Kardeşiz diyoruz, bu lafın ötesi yok. Daha önce de böyleydik, hep böyle olacağız." diye konuştular. Alişan Sezin Erbil ile geçimsizlik yüzünden ayrıldıklarını söylerken "Ölsem reklam için öldü diyecekler, Şenay Düdek yüzünden acımı yaşayamıyorum" dedi

Melek ******'dan tam destek
    Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı 82753841gp6
    Aynı dizide birlikte oynadıkları Melek ****** ise "Olay aynen anlattıkları gibidir, onlar kardeş bağları içinde diziyi götürüyorlar, ben de anneleri gibi oldum. Çok yakın bir dostumun otelidir, onun beach klubünün açılışı vardı. Bir bölüm de konuk olarak oynadı. Çağla'yı zorla getirdim, demez olaydım. Alişan'ı dizide tanıdım, Sezin de elime doğdu. Onlar birbirini çok sevdi. Keşke evlenseler. Onların ayrılmasında Çağla Şikel'in hiçbir alakası yoktur." diyerek olayı doğruladı.
    alişan_caqla
    alişan_caqla

Admin

Admin

Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı Empty Geri: Alişan ve Çağla Şikel sonunda patladı

Mesaj tarafından alişan_caqla C.tesi Şub. 23, 2008 8:56 pm

haber için teşekkürler jnm

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Haz. 01, 2024 10:50 am